About Kat Graham

31. července 2013 v 12:53 | © your-stars
Celým jménem se jmenuje Katerina Alexandra Graham. Je dcera Liberijce Josepha Graham a Rusky Nataši. Katerina Studovala na hebrejské škole a umí plynule anglicky, španělsky, francouzsky, a trochu portugalsky a hebrejsky. Byla od malička vystavena vlivům mnoha kultur. Věří, že právě to ovlivnilo její umělecký i soukromý život a že to podporuje její silnou motivaci být úspěšná.
Svou uměleckou kariéru začala již v 6 letech. Nevěnovala se pouze herectví, ale oblíbila si i tanec, později začala skládat i vlastní písničky. Katherina se objevila v mnoha malých rolích v nejrůznějších seriálech jako např. Kriminálka Las Vegas, The OC, Hannah Montana a další.
V 17 byly vybrána pro kampaň Coca-Coly, kde propagovala nápoj Fanta. Také zpívala se skupinou The Black Eyed Peas, její hlas je vyobrazen ve dvou písních ("I Got It From My Mama" and "The Donque Song") V loňském roce se objevila po boku Zaca Efrona ve filmu Znovu 17.
V roce 2010 začala točit populární americký seriál Upíří Deníky, kde hraje mladou čarodějku Bonnie Bennett, seriál je velice oblíbený a točí se už třetí série.
Během roku 2011 Kat zlepšila svou pěveckou stránku a vydala singl I Want It all, k němu i velice povedené a propracované video. Vydala remixové album na kterém naleznete remixy písniček Sassy, Cold Hearted Snake a I Want It all. Natočila také krásný taneční film Honey 2, ve kterém se ukázala jako opravdu výborná tanečnice.
V roce 2011 se Kat zapojila do OP kampaně, kde navhuje oblečení, s touto nadací také vydala další singl Take Me Away.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama