About Shay Mitchell

31. července 2013 v 15:30 | © your-stars
Shannon Ashley "Shay" Mitchell je Kanaďanka, rodačka z Toronta. Její matka je původem Filipínka a otec Ir. Už jako malé dítě se Mitchell zajímala o herectví a svým rodičům vždycky říkávala, že bude slavnou herečkou s úspěšnou kariérou. Když jí bylo pět začala chodit na taneční lekce a byla tak dobrá, že procestovala spoustu měst a zúčastnila se mnoha soutěží i s celou řadou dalších tanečních škol.
V deseti letech, se přestěhovala s rodinou na západ do Vancouveru. Brzy poté se Mitchell dostala do jedné mezinárodní modelingové agentury, která jí zprostředkovala práci v Bangkoku, Hong Kongu a Barceloně. Ona se ale chtěla zaměřit na svůj skutečný sen, herectví. Díky tomu, že byla známou modelkou brzy dostala své první divadelní angažmá.
Mitchell se objevila v seriálu Degrassi: The next Generation a poté taky v několika národních reklamách. Hostovala v seriálu Aaron Stone na kanálu Disney XD, vystupovala v hudebním klipu Seana Paula "Hold My Hand" a objevila v kanadském seriálu Rookie Blue. Je tváří značky Aéropostale. Její nejvýznamnější rolí doposud je postava Emily Fields seriálu Pretty Little Liars.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama